Метели на Западной Украине, ГАИ не справляется

ГАИ Закарпатья советует ограничить поездки и переждать непогоду, а к тем, кто оказался в трудном положении обращается с призывом соблюдать ПДД, ожидать помощи дорожных служб и неравнодушных участников.

Официальная информация от ГАИ на данный момент такова: 

Стан проїзду доріг станом на 16.00 на території Волині

Рух транспортних засобів відсутній у зв’язку із сніговими переметами на наступних ділянках автомобільних доріг: 

 • Н-22 «Устилуг-Луцьк-Рівне» між населеними пунктами смт. Торчин та с. Війниця
 • Р-15 «Ковель – В.Волинський – Червоноград – Жовква» між м. Володимир-Волинський та м. Нововолинськ.

Відсутній рух на місцевих дорогах по територіях Луцького, Ківерцівського, Локачинського, Горохівського, Іваничівського та Рожищенського районів області.

У зв’язку із різким погіршенням погодних умов на території Львівської та Рівненської областей (перемети, затори), введено тимчасове обмеження руху вантажного транспорту на автомобільних дорогах Волинської області, а саме:

 • Р-15 (Ковель – В.Волинський – Жовква);
 • Н-17 «Львів–Радехів-Луцьк»,
 • М-19 «Доманово-Ковель-Чернівці-Терелебче»,
 • Н-22 «Устилуг-Луцьк-Рівне»,
 • М-07 «Київ-Ковель-Ягодин».

Наразі на території західних областей дуже складні погодні умови, сніг, сильний сніг, місцями ожеледь, хуртовини. Наряди ДПС ДАІ працюють в посиленому режимі та задіяна спеціальна техніка. Однак, для забезпечення безпеки дорожнього руху, розчистки доріг від снігу службами автомобільних доріг західних областей за погодженням з Державтоінспекцією введено тимчасове обмеження на рух транспорту на наступних ділянках автомобільних доріг:

Івано-Франківська область:

для вантажного транспорту:

 • М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка, км 44 – 76;
 • Н-09 Мукачеве – Львів, км 249 – 388;
 • Н-10 Стрий-Чернівці – Мамалига, км 18 – 129;
 • Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль, км 0 – 30.

закрито рух для всіх транспортних засобів:

 • Р-24 Татарів-Коломия-Борщів-Кам’янець-Подільський, км 131 – км 145 та км 148 – 149.

В напрямку м. Чернівці об’їзд організовано по автодорозі Н-10 Стрий-Чернівці-Мамалига (через Коломию, Снятин), в напрямку м. Тернополя об’їзд організовано по Н-18 Івано-Франківськ-Тернопіль.

Львівська область,  для всіх видів транспорту:

 • М-06 Київ – Чоп: 486–500 кілометри (між селами Вербляни та Банюнин), 503-512 кілометри (між селами Великосілки таДідилів), 577 кілометр (поблизу села Тростянець Миколаївського району), 627-631 кілометри село Гірне);
 • Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, км 392 (село Репехів Жидачівського району);
 • Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига: 7-8 кілометри (між містами Стрий та Моршин)
 • Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, 95-109 кілометри (територія Сокальського району).

Закарпатська область:

На перевальній ділянці автомобільної дороги Київ – Чоп, км 702 – км 717 нарядами ДПС здійснюється ручне регулювання проїзду великовагового та пасажирського транспорту

Волинська область:

У зв’язку з інтенсивними опадами у вигляді снігу та посиленням вітру, що призводить до утворення снігових переметів, закрито рух транспортних засобів місцевими дорогами в межах Луцького, Ківерцівського, Локачинського, Горохівського, Іваничівського районів.

Також у зв’язку із різким погіршенням погодних умов на території Львівської області (перемети, затори), введено тимчасове обмеження руху вантажного транспорту в межах Волинської області на автомобільній дорозі Р-15 Ковель – В.Волинський – Жовква.

У Тернопільській області введено обмеження руху для вантажного транспорту не обладнаного пристроями проти ковзання на автомобільних дорогах державного значення та деяких вулицях Тернополя.

Не забувайте стежити за повідомленням у ЗМІ щодо стану проїзду дорогами країни. Якщо ви побачили, що через негоду хтось потрапив у скрутне становище – не будьте байдужими, обов’язково викличте на допомогу ДАІ або аварійно-рятувальні служби.

ДАІ Закарпаття радить обмежити поїздки та перечекати негоду!

У зв’язку з тим, що на території області спостерігається сильний сніг та мокрий сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь,  хуртовини, на автошляхах налипання мокрого снігу, Державтоінспекція радить водіям, при можливості утриматися від поїздок без потреби, якщо ж потреба є нагальною неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

У зв’язку з сильними снігопадами, утруднено рух вантажного транспорту та пасажирських автобусів. Також звертаємося до водіїв, які наразі прямують до Закарпатської області, призупинити рух й по можливості перечекати негоду на об’єктах придорожнього сервісу. Наразі робиться усе можливе аби забезпечити безперешкодний проїзд всім учасникам дорожнього руху: на дорогах працюють наряди ДПС ДАІ та задіяна спеціальна техніка.

Шановні учасники дорожнього руху, якщо Ви потрапили у скрутну  ситуацію на дорозі та Вам потрібна допомога, негайно телефонуйте за номерами ДАІ: чергова частина Управління ДАІ (03122) 3-22-86, стацпост «Лазіщина» (094)9184760, (03124)44760, стацпост «Нижні Ворота» (094)9187749, (03136)24007, (063)1780720, стацпост «Велика Копаня» (03136)24007, (097)6477730.  

До уваги водіїв, які рухаються територією Івано-Франківської області!

Через інтенсивний снігопад на території Івано-Франківської області значно ускладнений рух транспортних засобів, опади не припиняються.

Для розчистки доріг від снігу та попередження заторів в русі  службою автомобільних доріг Івано-Франківської області за погодженням з Державтоінспекцією введено тимчасове обмеження на рух транзитного вантажного транспорту на наступних ділянках автомобільних доріг:

 • М-12 «Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка» км 44 – 76;
 • Н-09 «Мукачеве – Львів» км 249 – 388;
 • Н-10 «Стрий-Чернівці – Мамалига» км 18 – 129;

Оперативную информацию можно найти на сайте ГАИ и портале МЧС Украины

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий